Hakkımızda

Hakkımızda

1985 yılında Erdal ÇINAR olarak İSKİ su işinde taşeron olarak başladığım iş hayatına, 1989 yılında doğalgazda devam ettim. 1995 yılında ER-SA Çınar İnşaat Taah. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanını alarak şirket statütüsüne geçtik. 1998 yılında ise ünvan değişikliği ile Esc İnşaat Nakliyat Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak çalışmaya devam ettik. 2004 yılından bu yana Çorum, Sungurlu, Yozgat, Boğazlıyan, Sorgun, Yerköy, Çiçekdağı, Saray, Çankırı, Kurşunlu, Korgun, Kastamonu, Tosya, Seydiler, Karabük, Safranbolu, Gerede ve doğalgaz çalışmaları devam eden illerimizde taşeron ve müteaahitlik hizmeti vermekteyiz.

Yaptığı tüm işlerde altyapısını tamamlayarak uzman kadroları, teknik araç ve malzemeleri ile modern alt yapı çalışmalarının tüm gereksinimlerini karşılayarak, sektörün başarılı örneklerinden birini olulşturan ESC İnşaat, girdiği tüm işlerde gücünü kanıtlayarak, aldığı tüm işleri zamanında ve en doğru şekilde yerine getirmiştir. Firmamız sektörde güven ve kalite anlayışı ile hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimizin deneyimleri arasında çelik, polietilen, doğalgaz hatlarının döşenmesi, isale haları, atık su ve içme suyu hatları gibi hizmetler bulunmaktadır. Ayrıca inşaat sektöründe harfiyat işlerinde bilgi ve birikime sahiptir.

ESC İnşaat olarak ilkemiz; güven-kalite-hizmet anlayışı çerçevesinde sektöre yararlı projeleri hayata geçirmektir. İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız, kurduğu profesyonel yönetim sistemi ile her türlü taahhüt sektöründe başarılı olabilecek düzeye ulaşmıştır.