KURUMSAL

erdalcinar

1985 yılında Erdal ÇINAR olarak İSKİ su işinde taşeron olarak iş hayatıma 1989 yılında doğalgazda devam edip , 1995 de ER-SA Çınar İnşaat Taah. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak şirket statüsüne de , 1998 yılında ise unvan değişikliği ile Esc İnşaat Nakliyat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak çalışmaya devam eden şirketimiz 2004 – 2013 Çorum , Sungurlu , Yozgat , Boğazlıyan , Sorgun , Yerköy , Çicekdağı , Saray , Çankırı , Kurşunlu , Korgun , Kastamonu , Tosya , Seydiler ,Karabük , Safranbolu , Gerede , Dogalgaz alt yapı çalışmaları devam eden illerimizde taşeron ve müteahhitlik hizmeti vermekteyiz.

Yaptığı tüm işlerde altyapısını tamamlayarak uzman kadroları, Teknik araç ve malzemeleri ile modern alt yapı çalışmalarının tüm gereksinimlerini karşılayarak sektörün başarılı örneklerinden birini oluşturan ESC İnşaat, girdiği tüm işlerde gücünü kanıtlayarak, aldığı tüm işleri zamanında ve en doğru şekilde yerine getirerek sektöre güvenli hizmet vermeye devam etmektedir.Şirketimizin deneyimleri arasında Çelik, Polietilen, Doğal Gaz hatlarının döşenmesi, isale haları, atık su ve içme suyu hatları bulunmaktadır. Ayrıca İnşaat sektöründe harfiyat işlerinde bilgi ve birikime sahiptir.

ESC İnşaat olarak ilkemiz; güven – kalite – hizmet anlayışı çerçevesinde sektöre yararlı projeleri hayata geçirmektir. İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız, kurduğu profesyonel yönetim sistemi ile her türlü taahhüt sektöründe başarılı olabilecek düzeye ulaşmıştır.

Kalite Politikası;

Kalite hedeflerimiz doğrultusunda,

Ekip çalışmasına inanan eğitimli personelimizle,

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutaral; müşteri memnuyeti sağlamayı,

Kalite yönetim sistemi şartlarını yerine getirerek,

Sürekli iyileşme felsefesi ile tüm çalışanların sisteme katılımını sağlamayı,

Yürürlükteki yasa/mevzuat şartlarına uygun hizmet vererek,

Sektöründe lider olmayı ESC İnşaat çalışanalrı olarak amaç edindik.

G.Müdür

Erdal ÇINAR